Hamle Tekstil Hakkımızda
Hakkımızda
Başlık
Hamle Tekstil Hakkımızda
Hamle Tekstil 1998 yılında bir kumaş baskı işletmesi olarak kurulmuştur. İşletmemiz kurulduğu günden itibaren tekstil baskı sektöründeki öncü firmalardan biri olmayı hedeflemiştir.

Zaman içerisinde üretim hattına yeni parkurlar ekleyerek baskı alanındaki kapasitesini ve faaliyetlerini genişletmiştir.

Uzman kadrosu ve derin bilgi birikimi sayesinde geleneksel baskı türlerinin (flok, varak, pigment, sim, kabartma, sedef, payet, aşındırma) birçoğunda yetkin bir konuma gelmiştir.

2016 yılında dijital baskı makinelerini de faaliyete geçirerek; Hamle Tekstil çok yönlü bir baskı firması haline gelmiştir. Kısa terminler, özgün desen çalışma olanağı ve esnek renk seçenekleri sunan dijital asit baskı segmentine adım atmıştır.

Bugün Hamle Tekstil mayo, aktif ve iç giyim için üretilmiş; trendlere göre güncellenen dijital asit baskılı geniş bir kumaş koleksiyonuna sahiptir.

İşletmemizde kullanılan tüm kimyasallar su bazlı ve ekolojiktir. Hamle Tekstil olarak insan sağlığı ve çevreyi koruyan bir üretimin gerekliliğini savunuyoruz.

Hamle Tekstil

  Akçaburgaz Mahallesi Alkop Sanayi Sitesi 1575 Sokak C/4 Blok No:1-2-3-4-23-24-25-26
Esenyurt / İstanbul / Türkiye
  +90 (212) 858 01 15
  +90 (212) 858 16 39
  info@hamletekstil.com.tr
  export@hamletekstil.com.tr

İletişim Formu

Hamle Tekstil Güvenlik Kodu
© 2022 Hamle Tekstil Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.